
26 Ft
Legkisebb rendelhető mennyiség: 0.1 m
Jelöld be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretnél tenni!
Leírás
A vastag, sűrű szövésű gobelin bútorszövet rendkívül erős és kopásálló, így ideális kanapék, székek áthúzására, valamint díszpárnák készítésére. Gazdag textúrája és jellegzetes mintázata időtálló eleganciát kölcsönöz bármilyen enteriőrnek.
Strapabíró szerkezete nemcsak bútorok kárpitozásához tökéletes, hanem kreatív alkotásokhoz is remek választás. Készíthető belőle táska, falikárpit, dekorációs elemek vagy egyedi lakáskiegészítők, melyek hosszú távon megőrzik szépségüket és minőségüket.
- Anyagösszetétel: 100% pamut
- Anyag szélesség: 150 cm
- Súly: 375 g/m
Paraméterek
Mintázat | Virág |
Összetétel | 100% pamut |
Súly | 375 g/m |
Szélesség | 150 cm |
Szín | Színes |
Vélemények
Írd meg véleményedet!
2022. 03. 29.
Imádom anyag! Már van a vastagabb erősebb változatából, de ez függönynek, terítőnek megfelelőbb. Jó tartású, gyönyörű színösszeállítású!
2021. 05. 21.
Igazán remek kis anyag, Nem olyan nagyon merev, mint a valamikori gobelin szövetek. Egyetlen hibája, hogy a színe nem olyan, mint a képen. De hát ezzel számolni kell internetes vásárláskor. A valóságban tompább, és melegebb tómusú, de sebaj, így is jó lesz.
Eretnek módon én nem a lakást szépítem vele, hanem magamat. Kiskabátot varrok belőle, de majd csak őszre, mert igazi ősz váró színei vannak. Szerintem leginkább szeptember végéhez illik, akikor "még nyílnak a völgyben a kerti virágok."
Eretnek módon én nem a lakást szépítem vele, hanem magamat. Kiskabátot varrok belőle, de majd csak őszre, mert igazi ősz váró színei vannak. Szerintem leginkább szeptember végéhez illik, akikor "még nyílnak a völgyben a kerti virágok."